Menu strony

Promocja RPO Województwa Śląskiego
Fundusze UE w Mieście Szczyrk
Nowa siedziba Miejskiego Ośrodka, Kultury, Promocji i Informacji oraz Biblioteki w Szczyrku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Serowik   
piątek, 24 lutego 2017 11:50

W grudniu 2016 roku zakończyła się realizacja projektu  „Adaptacja budynku kina na potrzeby Miejskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Informacji oraz Biblioteki w Szczyrku” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Rozwój infrastruktury kultury, priorytet: Infrastruktura domów kultury.

W ramach projektu przeprowadzono adaptację budynku kina przy ul. Beskidzkiej 106 na potrzeby Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczyrku. Projekt pozwolił na przeniesienie działalności ośrodka kultury w jedno miejsce, które zyskało nową nazwę Szczyrkowskie Centrum Kultury. W ramach projektu utworzono bibliotekę z czytelnią, salę wielofunkcyjną, przebudowano łazienki wraz z dostosowaniem jednej z nich do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zakupiono kompleksowe wyposażenie biblioteki oraz sali wielofunkcyjnej, w tym zestaw nagłośnieniowy, oświetleniowy, okotarowanie sceny, stoły i krzesła na potrzeby organizowania spotkań, wydarzeń artystycznych. Wykonano także podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Załączniki:
Pobierz (biblioteka.JPG)biblioteka.JPG[ ]4239 Kb
Pobierz (czytelnia.JPG)czytelnia.JPG[ ]4303 Kb
Pobierz (sala wielofunkcyjna.JPG)sala wielofunkcyjna.JPG[ ]4295 Kb
Pobierz (sala wielofunkcyjna2.JPG)sala wielofunkcyjna2.JPG[ ]4292 Kb
Poprawiony: czwartek, 27 lipca 2017 10:32
Więcej…
 
Dofinansowanie na adaptację budynku kina na potrzeby Miejskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Informacji oraz Biblioteki w Szczyrku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Serowik   
środa, 25 maja 2016 09:52

Gmina Szczyrk uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Rozwój infrastruktury kultury, priorytet: Infrastruktura domów kultury na realizację zadania pn. „Adaptacja budynku kina na potrzeby Miejskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Informacji oraz Biblioteki w Szczyrku” w kwocie 168 000,00 PLN.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Załączniki:
Pobierz (mkidn_01_cmyk.jpg)mkidn_01_cmyk.jpg[ ]66 Kb
Poprawiony: poniedziałek, 30 maja 2016 08:02
 
LGD "Cieszyńska Kraina" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Serowik   
czwartek, 10 grudnia 2015 12:34

W związku z finalizowaniem prac nad opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Cieszyńskiej Krainy” na lata 2016-2023 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina” zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru objętego swoim działaniem do konsultacji projektu Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanej przez Społeczność.

Uwagi do zamieszczonego projektu LSR należy zgłaszać poprzez formularz zgłaszania uwag do dnia 14.12.2015r., do godz.10.00.

Projekt strategii i formularz zgłaszania uwag znajduje się na stronie internetowej:  http://cieszynskakraina.pl/lgd/news/296.html

 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 2 z 4